Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legkönnyebb B2-es...

Melyik a legkönnyebb B2-es angol szóbeli?

Figyelt kérdés

Olyan kellene nekem inkább, ahol általánosak a témák, és nem sok kérdést tesz fel a tanár. Inkább hagyják hogy te beszélj. Mert az szerencsére megy, anolul is, kb folyamatosan. Csak a BME szóbeli nekem eléggé nehéz ( próbán) és tuti nem lenne meg. Az írásbeli ott szerezném meg, az jól megy náluk.

Ugye lehet kombinálni ?

Egynyelvűt csinálok


Köszönöm



2016. aug. 16. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Mert Eddig BME-t gyakoroltam, ami az írásbeli elég korrekt, és hozható

De a szóbeli náluk totál nem olyan ami a könyvben, vagy a recepció által elmondott. NEHÉZ a középhez.

Eddig szóbelinek társba v origó, vagy elc, vagy eurot néztem még ki.

Tipp?

2016. aug. 16. 18:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kombinálni. Nekem Origo azobeli, DExam írásbelim van.

Nekem az Origo nagyon könnyű volt. Ha tudsz beszélni magadtól, akkor nem nagyon fognak belekérdezni.

2016. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
TELC. 20p felkészülési idő. Ennél barátibbat nem tudok. :)
2016. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az Origót néztem, elég eléggé hasonló az Euró szóbelihez.

Így valamelyik esélyesebb, jövőhéten megyek egy eurós próbára.

A Telc is tetszik, bár párom volt azon, és mondta, hogy oda azért elég angolul elég jól beszélők mennek, nagyon csípőből jön nekik, talán elsőnek az Euróval kezdjem.


De ha nem lesz meg elsőre, a Telc a második befutó nálam.


Írásbelin még a BME az első, itthoni tesztek alapján, a kiadott könyvükben 70%-okat érek el.


Köszönöm a tippeket, még várom ám a tapasztalatokat :3

2016. aug. 18. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!