Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak angol...

Milyen nyelvet tanuljak angol és olasz után?

Figyelt kérdés
Lengyel vagy orosz megéri? Vagy valami más?

2016. aug. 18. 20:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Német esetleg? Vagy az nem érdekel annyira?
2016. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shiro_ válasza:
100%
Szerintem megéri az Orosz, főleg ha szereted is, én például nagyon szeretem. Esetleg Spanyol se lehet rossz, azt is nagyon sokan használják. (Én most fogom elkezdeni). De természetesen a Lengyel is jó, nincs haszontalan nyelv. Szerintem válaszd azt ami érdekel, és tetszik, Azért, hogy késöbb nehogy az legyen hogy "jajj inkább a másikba kelett volna bele fogni" ( Én jártam már így).
2016. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Német sajna nem érdekel.
2016. aug. 20. 23:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Lettül. Az most manó.
2016. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az orosz megérné, az egyre felkapottabb nyelv manapság, és hasznos is. De lehet francia vagy spanyol is, azok is nagyon hasznosak, és az olasz után nem is lesz olyan nehéz, sőt. A spanyol még könnyebb lenne olasz után, de a francia se vészes, sok a hasonlóság.
2016. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Héberül
2016. aug. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten dolgozol, holland meg skandináv nyelvekkel nagyon jól lehet keresni. Sok szolgáltató központ (SSC) van ahol ezeket a nyelvterületeket kiszolgálják, de nem találnak embereket. Olaszok, spanyolok, lengyelek szívesen eljönnek Budapestre néhány évre dolgozni, tapasztalatot szerezni, főleg mert náluk magas a pályakezdők munkanélkülisége. Orosz nyelv piacát pedig bőven lefedik a nálunk élő oroszok, afgánok, örmények, azeriek, moldávok, plusz a balti államokból is sokan eljönnek ide. Skandináv országokkal viszont nem tudunk versenyezni fizetés terén, ezért onnan nehéz pestre csábítani fiatalokat.
2016. aug. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!