Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cigányul megtanulni perfektul?...

Cigányul megtanulni perfektul? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na olyan van hogy megszeretnék tanulni teljesen cigányul mert én is az vagyok!! Valami jó online, de nem szeretnék magántanárhoz vagy valami hasonlóhoz menni!! Tudnátok segíteni?? Írhatok privátba is!!

#nyelvtanulás #online #roma #magántanár #nehéz vagy könnyű #perfek
2016. aug. 19. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Itt az a probléma, hogy az írásod alapján nem azok közé tartozol akik normálisak. Illetve max egy szakképző van meg. Persze ettől eltekintve, "cigányul" eléggé tág a fogalom. Sok féle-fajta van. Vannak eltérések cigány és cigány között is.

Én félcigány vagyok, azonban csak pár szót tudok cigányul. Ellenben apával, aki folyékonyan beszél. A beszéd alapján nem nehéz megtanulni. Sokszor magyar szavak is beékelődnek a beszéd közben.


Amit tanácsolhatok, ha cigány vagy akkor biztosan valamelyik szülőd tud cigányul, barátok, rokonok, ismerősök. Ők taníthatnak téged.

2016. aug. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alap dolgokat tudok meg köszönéseket csak hogy joban megtanuljak!!! ja meg a szuleimtol is sokat tanulok!! Csak még jobban megszeretem volna tanulni..!
2016. aug. 19. 16:26
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
nyolckerben éjjel iphonért adnak páran magánórákat, ott próbálkozz.
2016. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek!!!😫😯
2016. aug. 25. 22:15
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
perfektul tiplivan
2016. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 ??
2016. aug. 29. 00:39
 7/10 A kérdező kommentje:
N mivan veletek egyikse ír?? xD
2016. nov. 21. 21:42
 8/10 anonim válasza:
Szia, perfektül olájoktól tudsz megtanulni, ha nem jársz iskolába. Saját tapasztalat, vagy suliból. Beással is ugyanez a helyzet, a rumungrók 90%-a nem ismeri sajnos az északi kárpáti nyelvüket!
2018. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8-as voltam.
2018. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szintén 8-as: és ez függ attól is, hogy melyik fajta vagy! :)
2018. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!