Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit takar ez a kifejezés?...

Mit takar ez a kifejezés? (Román érettségi)

Figyelt kérdés

Tema si viziunea despre lume...


Vagyis hogy ide miket kell írni a tanult leckéről pontosabban?



2016. aug. 31. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
(A mű) tárgya és világszemlélete
2016. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem voltam elég világos, én értem hogy mit jelent, csak nagyjából tudom mit kell ide írni, s azt szeretném megtudni hogy pontosan miket lehet ez alá leírni.
2016. aug. 31. 16:22
 3/4 anonim válasza:
Ennek van egy bizonyos strukturaja. 5 reszre tudod osztani: 1)Egy kis 1-2 soros bevezetes, ki irta, mikor, ilyenek. 2)Doua trasatura care incadreaza ... Ide a munek, a mufalyat irod, es megindoklod, ugyebar 2 dologgal. 3) Patru elemente de compozitie, si limbaj. Ide irod, a mu temajat, cimenek a jelenteset, azt hogy szubjektiv, vagy objektiv-e a tortenet meselese, stb. 4) Doua secventa. Ide le irsz ket fontosabb reszletet, a tortenetbol, ezek azthiszem meg vannak hatarozva, hogy melyikek lehetnek. 5) Opinia mea. Ezt nem kell kulonosebben firtetni, ide megy a velemenyed. Remelem tudtam segiteni, kicsit. :))
2017. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az elozo vagyok, az 5. pontot, korrigalnam. Nem Opinia mea, hanem In concluzie. :))
2017. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!