Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELTE szabadon választható...

ELTE szabadon választható tárgyak?

Figyelt kérdés
Tudtok "jókat" ajánlani? Ami érdekes, könnyen teljesíthető. Esetleg fotózással kapcsolatos lehet meghirdetve? Eddig csak a számokhoz kapcsolatosakat vettem fel, nem tudom más karon, szakon hol tudok keresni szabválokat.
2016. aug. 31. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
VKN-096G:75 kódú tárgyat vettem fel most. Ennek egy másik számú tárgyát felvettem másfél éve. Egy, maximum 2 alkalmas, 2 kredites. Szeretem, mert könnyen szerezhető, szerencsére nekem kapcsolódik is, de ezeket sok teljesen más területű ismerőseim is felvesznik. Jó, mert biztos nem esel ki, mert kb 500 fős helyekre hirdetik.
2016. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!