Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok valami könyvet ajánlani?

Mime174 kérdése:

Tudnátok valami könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves 9.-es gimnazista vagyok. Van még kéthetem, hogy kiolvassak egy legalább 100 oldalas angol könyvet, s majd a kedvenc szereplőmről fogalmazást írjak. Ehhez kérném a segítségeteket, mit tudnátok ajánlani, ami viszonylag egyszerű szövegű, nagy betűs, de mégis érdekes?

2016. aug. 31. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még nem olvastad, akkor én LOL-os könyveket ajánlok, szerintem az pont a te korosztályodnak való. Egyszerű a nyelvezete, a sztori is, kissé romantikus, akad köztük érdekes.

[link]

Nézelődj, hátha az egyik megtetszik :)

2016. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. szept. 1. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Ha véletlenül egyik sem tetszik tartalom alapján, akkor szólj, és gondolkodom még, hátha eszembe jut más is.

2016. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézus elfelejtettem megkérdezni, ugye lány vagy? Mert ha fiú, nem hinném hogy bejönne bármelyik is :O
2016. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valami ifjúsági könyv tetszett magyarul, akkor angolul is elolvashatod (így érteni is könnyebb). Pl. Harry Potter (bár ennek a nyelvezete nem a legkönnyebb).
2016. szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!