Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Anglisztika, Károli, nyelvtanu...

Anglisztika, Károli, nyelvtanulás kérdés?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy nyelvet fel tudok venni ingyen, ami nekem a spanyol lenne. De most azt nem tudom, hogy az angolt is fel kell e vennem ha felsőfokút szeretnék belőle, vagy azt majd megtanulom a kötelező órákból is. Gondolom ha pl. germanisztikán lennék akkor értelmesebb lenne az angolt felvenni. Na de értitek mi a lényeg :D
2016. szept. 2. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ertem pontosan mire gondolsz, de altalanossagban bolcseszkaron ugy van hogy 180 kredit az alapszak, es abban a 180-ban vehetsz fel 50 kredites minor szakot, de az nem kifejezett nyelvtanulas, hanem mondjuk felveszed az olaszt es rendesen nyelvszakosan tanulod azt is (tehat ez nem nyelviskola, nem konyvbol fogjatok tanulgatni a "hogy vagy?" parbeszedeket, hanem rendes nyelvszakos anyag). Az angolt meg nem tudod felvenni, hiszen eleve az a foszakod es a diplomad egyenerteku lesz egy felsofoku nyelvvizsgaval. Legalabbis nalunk igy van.
2016. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz....egy kicsit konkrétabban?
2016. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!