Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Maybe if you got rid of that...

Maybe if you got rid of that old yee-yee ass haircut you got, you'd get some bitches on your dick, ez helyes?

Figyelt kérdés
angol órára kell

2016. szept. 2. 19:56
 1/4 anonim válasza:
0%
Én talán az első részét így mondanám: Maybe if you would've gotten rid of that old yee-yee ass haircut you got, ... a többi az szerintem helyes! :)
2016. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező verziója helyes, mivel azt mondja, hogy ha most csinálná meg, akkor történne a dolog. Az első válaszoló verziójában ,hogy ha előzőleg szabadul meg a fura frizurától, akkor. Tehát nyelvtanilag helyes a mondat, igen. Bár abban nem vagyok biztos, hogy ezeket a szavakat angol órára megfelelőnek találom.
2016. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WeCanDo ***** válasza:
You'd get some bitches on your dick if you got rid of your old yee-yee ass haircut? Grammatically speaking, it is as correct as it gets ... But you should take good care not to use this filthy language at school unless your English teacher is Ozzy Osbourne :)
2016. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2016. szept. 3. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!