Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki? Segítesz angolra...

Valaki? Segítesz angolra fordítani?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet! Mondd meg neki,hogy mindenképpen hívja föl az Anyját,ha egy kicsit is számít neki!
2010. ápr. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
I don't understand the whole thing. Say it to him/her to call his/her mother if she matters to him/her.
2010. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
I'm gonna call him now?Ezt is légyszi,köszönöm
2010. ápr. 21. 19:20
 3/7 A kérdező kommentje:
I'm gonna call him now,his cellphone is off,but i will see him tonight,i will talk to him.I don't know whats rong with him,it seems that he don't wan't to know anything from his mother ,but i don't know why...légyszi,nagyon fontos,magyarra!!
2010. ápr. 21. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:
I'll talk to him tonight and i promise i'll do my best!
2010. ápr. 21. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Fel fogom most hívni (szerintem ez el van írva és múlt időre vonatkozik), a mobilja ki van kapcsolva, de találkozom vele ma éjjel és beszélek vele. Nem tudom mi van vele, úgy látszik semmit sem akar tudni az anyjáról, de nem tudom miért.


Ma éjjel beszélek vele és ígérem, hogy minden tőlem telhetőt megteszek.

2010. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most fogom felhívni, telefonja ki van kapcsolva, de ma este találkozni fogok vele, beszélni fogok vele. Nem tudom mi a baja van, úgy tűnik nem akar semmit sem tudni az anyjáról, de nem tudom miért.


Ma este beszélek vele és megígértem hogy minden tőlem telhetőt megteszek.

2010. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!