Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyik nyelvvizsga...

Szerintetek melyik nyelvvizsgaközpont a legjobb, és miért?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő. Nincs jó és rossz, mindenkihez más illik. Ezért kell jól megfontolni, hogy mit választasz, megcsinálni minél többféle feladatsort, hogy kiderüljön, melyik passzol hozzád, melyikkel érsz el jobb eredményt.


Én Euros nyelvvizsgát csináltam angolból, franciából pedig DELF-et. Nálam mindkettő bevált, sikerültek is. Milyen nyelvből vizsgáznál és milyen szinten?

2016. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angolból szeretnék felsőfokút:)
2016. szept. 4. 16:39
 3/5 A kérdező kommentje:
C1 :D
2016. szept. 4. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, hogy mi a jó, az elég szubjektív annak függvényében, hogy milyet szeretnél csinálni, és milyen célból, stb.


Én az Euroexam-nél csináltam az angolt és a németet is, én meg vagyok velük elégedve, minden korrekt volt, ráadásul van ingyenes online felkészítő tanfolyamuk is, ami elég hasznos. Az egyetlen negatívum, hogy elég sokára derült ki az eredmény más nyelvvizsgákhoz képest.

2016. szept. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt én is nagyon nézegettem, és a felkészítő programot is csinálom rendszeresen. Mégis reméltem, hogy valaki tud még mondani mást:)
2016. szept. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!