Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi lenne a legjobb választás?...

Mi lenne a legjobb választás? Angol magasabb fokon, német vagy olasz?

Figyelt kérdés
Jelenleg angolból van középfokún illetve németet tanultam pár évig, de sose szerettem így általában egy hármassal kihúztam az évet. Szeretnék nyelvet tanulni, de nem tudom mit válasszak. Az angolt tanuljam tovább és csináljak felsőfokút, vagy kezdjek bele újra a németbe és abból egy középfokút vagy kezdjem el nulláról az olaszt? Az olasz úgy jött szóba, hogy mindig is szerettem és nagyon szeretnék olaszul tanulni, de kérdés, hogy később mennyire lenne hasznos.

2016. aug. 31. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Angol lenne a leghasznosabb magas szinten, de ha nem szereted akkor inkább hanyagold. Gazdasági szempontból inkább német mint olasz.
2016. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Angol magas szinten és mellé barmelyik jöhet, ami érdekel.
2016. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 totolala ***** válasza:

Angol felsőfokú a legfontosabb, de megkockáztatom, hogy a német-ajkú országok közelsége miatt a németnek közel annyi hasznát vennéd a gazdasági életben.

(Német befektetőkhöz közvetítő, üzletkötő..)

2016. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!