Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS! Holnapra kéne egy német...

SOS! Holnapra kéne egy német pár mondatos szöveget írnom a nyári élményeimről csak nem tudom lefordítani. Ha valaki németet tanul és letudja fordítani akkor válaszba írja már meg a német fordítását!? Köszi! Ez a "szöveg" :

Figyelt kérdés

A nyári szünetben voltam Miskolcon, Balatonon, apukámnál és nagymamámnál.

Apukámnál a testvéremmel voltam ugyanis megünnepeltük a szülinapunkat.

Miskolcon anyáékkal voltam a nagyszüleimnél pár napig aztán jöttünk haza.

A Balatonon is anyáékkal voltam. Ott csak 1 éjszakát voltunk ugyanis nem volt eltervezve hogy megyünk. Nagymamámnál egyedül voltam kb. 1 hétig.



Ennyi lenne a "szöveg" nagyon fontos lenne. Ha kérhetem akkor ne google fordítóval fordítsátok. Köszi!!



2016. szept. 5. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

In den Sommerferien war ich in Miskolc, am Balaton, bei meinem Vater und bei meiner Großmutter-

Bei meinem Vatewr war ich mit meinem Bruder, denn wir haben unseren Geburtstag gefeiert-


In Miskolc war ich für einige Tage mit meiner Mutter bei den Großeltern

Am Balaton war ich auch mit meiner Mutter. Dort waren wir nur einen Tag und eine Nacht, denn die Reise war nicht geplant. Bei meiner Großmutter war ich ungefähr eine Woche lang und allein

2016. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jav. Vater
2016. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!