BME nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy mi a véleményetek a BME nyelvvizsgáról. Miket hallottatok róla,illetve aki ott nyelvvizsgázott milyen a tapasztalata?

Esetleg milyen helyeket tudnátok még ajánlani?

(angol B2)

A válaszokat nagyon köszönöm! :)



2016. szept. 5. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az írásbeli nekem nagyon szívatós volt, egyszer meg is buktam.
2016. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyenlőre csak az írásbelit nyelvvizsgát csináltam meg ott, de nem bántam meg hogy ezt választottam. Elsőre meglett, igaz kicentizve. Viszont se tanárhoz, se tanfolyamra nem jártam. Egyedül gyakoroltam rá otthon(de azt is úgy, hogy nyáron kezdtem és nyár végén csináltam meg).

Egynyelvűn voltam, szerintem összességben nem volt annyira nehéz. Egyedül a szövegről való kérdéses feladat okozott gondot, nem igazán volt meg hozzá a szókincsem úgy érzem. Persze nekem előny volt, hogy nem ment rá kifejezetten a nyelvtanra az egész.

2016. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!