Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2008-ban államvizsgáztam, de...

B.Gyuri79 kérdése:

2008-ban államvizsgáztam, de nyelvvizsga hiányában nem kaptam meg a diplomám. Elveszik a diplomám emiatt valamikor?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hol tudok ennek pontosan utána járni, megkérdezni?

2016. szept. 6. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Egy Eszperantó 3 hónap. 8 évbe belefért volna.
2016. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy családi ház építés, két gyerek, pár hónap munkanélküliség és némi betegség mellett, lehet belefért volna, de nem ez volt a kérdés. Okoskodni én is tudok, csak nem szoktam ha nem ismerem a részleteket. :-)
2016. szept. 6. 10:08
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Kifogás van-volt-lesz. Diploma nem biztos.
2016. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez így van. De van prioritás is az életben.
2016. szept. 6. 10:46
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nincs határidő rá (jelenleg). Régen úgy volt, hogy záróvizsgázni se lehetett, ha nem volt nyelvvizsgád, de ahogy írtad ez neked már megvolt.
2016. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos eddig volt lehetőségem elmenni tanfolyamra, de most tervezem.
2016. szept. 6. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarom az első pártját fogni, de napi 20 perc, 8 év alatt, az 58400 perc, (nem számoltam bele az egyetemi éveket). Szóval tényleg csak kifogás. Főleg azt nézve, hogy több elmegy wc idővel a 8 év alatt. :)
2016. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán a TO-t kellene felhívni a gyakori helyett... Amúgy nálunk anno 5 év volt az abszolutórium után megszerezni a diplomát (tehát záróvizsga és nyelvvizsga). De ki lehet ezt cselezni, ha közben újra felvételizel...
2016. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Kedves 7., ha életmód tanácsokra lesz szükségem akkor a hobbi rovatba írok és keresni foglak. :-) A napi 10-12ó munka (néha hétvégén is), gyerekek, ház, hitel, betegség stb. mellett nem nagyon volt se pénzem tanfolyamra, se időm. Ha lett volna biztos tanultam volna idegen nyelvet. Ha nem láttok bele más életébe nem kellene kritizálni. Van egy problémám amihez segítséget kértem itt, hogy végre túllépjek rajta. De legyen igazad és ez csak egy kifogás... :-)
2016. szept. 6. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem veszik el a diplomádat, de nem is kapod meg addig, amíg nem lesz nyelvvizsgád. Ha részt vettél a diplomamentő programban és dec 31-ig nincs meg a nyelvvizsgád, akkor vissza kell fizetned a tanfolyam árát.

Javaslom vágj bele a nyelvtanulásba ha túl vagy az akadályokon. Ne halogasd, később sem lesz könnyebb.

(Sztem te azzal kevered a dolgot, hogy ha nincs meg az abszolutóriumod, akkor elvesznek a vizsgáid és újra kezdheted az egyetemet.)

2016. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!