Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülhet a középszintű...

Sikerülhet a középszintű német érettségi évvégén?

Figyelt kérdés

Most 11.-es vagyok és évvégén szeretnék előrehozottan érettségizni németből. Iskolában is tanulom és külön tanárhoz is járok.

A2-es szinten vagyok körülbelül most.Eléggé elszánt vagyok és érdekel is a nyelv, tehát eddig könnyen vettem a dolgokat, de nem tudom mennyire lehetséges elérni májusig ezt a szintet, mert igaz, hogy már sok mindent tudok, de még vannak hiányosságaim itt-ott.

Szerintetek?


2016. szept. 7. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Rendszeres, sok tanulással simán lehet, főkeg, hogy külön tanárhoz jársz.

Besélj vele, hogy szeretnél érettségizni, és hogy készüljetek arra.

Oldd meg az előző évi érettségiket is, az nagy segítség.

Esetleg most is csinálhatsz egyet, hogy lásd, milyen szinten vagy :)


Szerintem menni fog.

Én is így voltam, csak emelt szinttel. Úgy voltam hogy évvégén középszintre megyek, de aztán októberben a tanár ajánlotta, hogy emeltezzek, ugyhogy belementem, és sikerült felkészülnöm rá, 5ös lett, jól döntöttem hogy bevállaltam.

2016. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!