Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német tanulásra mit ajánlanátok?

Német tanulásra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg szinte semmit nem tudok németül, viszont májusra az érettségire tudni kéne legalább egy 2 est összehozni.

Szakmunkásban angolt tanultam, azután elmentem esti gimiben,ahol csak németet lehetett választani, de hát ott tanulunk az nem sok, mondhatni 1 év alatt semmit nem haladtunk...


Ti mit ajánlatok? Esetleg valami jó kis online oldal nincs? mint pl angolnál a duolingo?

De bármilyen módszer ötletet szívesen fogadok.

Köszönöm!



2016. szept. 10. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az angol megy, akkor a Duolingo-ban választhatsz másik nyelv tanulását, csak ami neked most magyar benne, az ott angol lesz és németül kell megadnod. :)

Amúgy Play Áruházba beírod hogy német nyelvtanulás, és kiad több százat, legalábbis nekem. Választhatsz nagyon alap, kicsiknek való alkalmazást is, én is azzal kezdtem. :)

Ami nekem nagyon bejött alkalmazás:

Duolingo

Német Fun Easy Learn


Még azt ajánlom hogy nézz német filmeket előszőr magyar felirattal, vagy anélkül, olvass német cikkeket akkor is ha nem érted, próbálj következtezni. Keress német barátokat, akár interneten. :) vagy kijársz addig német nyelvkörnyezetbe.

Remélem segítettem, ha nem nagyon akkor sajnálom de többet nem tudok:)

2016. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!