Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik angol tankönyvet...

Melyik angol tankönyvet ajánlanátok otthoni tanulásra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, csak az iskolai órákon tanulok angolul, mert az egyéb elfoglaltságok mellett nincs időm beiratkozni angol tanfolyamra.

Az dolgozatokban négyes-ötös átlaggal teljesítek.

Szeretnék kicsit gyorsabban haladni, vagy ha valami nem megy, akkor azt otthon megérteni, azaz, úgymond "egyedül" szeretnék megtanulni angolul otthon.

Ehhez milyen könyvet ajánlanátok?



2015. febr. 4. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tankönyvet használj, hanem az internetet. 5percangol.hu - ott minden van, azon kívül olvass könnyített olvasmányokat, néha szótározva, és nézz filmeket, angol nyelvű tévécsatornákat minden mennyiségben.
2015. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnézem, de azért szeretnék egy könyvet!
2015. febr. 5. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Assimin Angolul könnyűszerrel!!!!!!!

Én azzal tanultam meg angolul egyedül nulláról négy hónap alatt.

2015. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nyelvtanhoz:Kis Angol nyelvtan(Dohár Péter)- a legjobb,érthető

Szókincs:Interneten BBC riportok,kis videók

2015. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez mindenkinek ajánlott akár milyen szinten űzi a nyelvet, tanulást? Önmagában elég a teljes nyelvtan elsajátításához?
2015. febr. 9. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Assimil nulláról kezdi és kb középfokig visz.
2015. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha később mondjuk az ELTE-re angol felsőfokot szeretnél csinálni,Németh Katalin Angol Nyelvtanát javaslom,amelyik alapfoktól felsőfokig mindent leír,amit tudni kell.Most abból tanulok és így világosabb minden.


Egy anglisztikás

2015. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!