Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga "könnyebb"...

Melyik nyelvvizsga "könnyebb" az Origónál?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a B2 szintnek meg vannak a követelményei, azért is írtam idéző jelbe a "könnyebb" szót.


De tényleg igaz az, hogy az Origónál szívatósabbak szóbelin?


2016. szept. 10. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Origo szóbelivel semmi bajom nem volt. A hallott szöveg értésükkel annál inkább. De alapvetően szerintem teljesíthető vizsga, nem bonyolult, szóbelin velem mindkétszer nagyon kedvesek voltak (2 különböző nyelvből voltam középfokon). Ahol negatív tapasztalatom volt az az ECL, de ott is csak a magnóval. (Lehet, hogy ez a gyengém, nem tudom :D minden bizonnyal.)
2016. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Telc.
2016. szept. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon kedvesek voltak a szóbelin, az írásbeli sem volt nehéz , összesítve 79 százalékra tettem le 14 évesen úgy hogy pár hónapot készültem rá "intenzívebben" előtte :)
2016. szept. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!