Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek el felkészülni...

Hogyan kezdjek el felkészülni Dexam (B2) írásbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy nem igazán szeretem az angolt, sosem volt benne sikerélményem és az iskolában sem fogtam ki jó tanárokat. A szorgalmam megvan, szóval mindenféle különtanári segítség nélkül összehoztam egy Origo szóbelit, viszont ránézve egy írásbeli feladatlapra, szépen szólva egy árva szót sem értek belőle. Hogyan kezdjek el felkészülni? Szavakat tanuljak és csináljak feladatsorokat? Mit tanácsoltok? Nekem nem kell semmilyen szinten az angol ezután, csak ez az egyetlen írásbeli, amin nekem tökéletes az alsóponthatár is! :D Írjatok nekem véleményeket, remélem nem én vagyok az egyetlen ilyen ember a Földön...

2016. szept. 12. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én idén tavasszal csináltam meg Gödöllőn. Van fent a neten a dexam gyakorlókönyv. Nagyon gyakorold be a leveleket és a feladatokat.
2016. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!