Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy viszonylag rövid szöveget...

Egy viszonylag rövid szöveget kellene lefordítani angolra? Köszi, előre is.

Figyelt kérdés

Ha van egy pár perced akkor légyszi magyarról angolra fordítsd már le nekem ezt a szöveget.


"Van egy problémám és nem tudom, hogy mit csináljak. Az egyik osztálytársam folyton zaklat és többször követett mikor az egyik osztálytársammal a buszmegállóba mentünk. Tanácstalan vagyok és nem tudom, hogy mit kellene csinálnom. Körübelül 1 hete minden nap követ engem és egy mások osztálytársamat is. Sokszor órán is zaklat és már sokszor megsértett azzal, hogy órán szemüveget viselek. Nem merek szólni se a szüleimnek se a tanároknak mivel félek tőle ezért nem is árulom el a nevét. Remélem, hogy idővel abba fogja hagyni mivel emiatt súlyos lelki sérüléseket szenvedtem. Sajnos a jegyeimet is lerontottam ezáltal. Remélem, hogy tudsz adni tanácsot és, hogy veled soha nem fog ilyen megtörténni."



2016. szept. 13. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeség a történet de a fordításra mindenképpen szükségem lenne.
2016. szept. 13. 19:13
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

I have a problem and I don't know what to do. One of my classmates constantly harasses me and she has been following me and my classmate when we were heading to the bus stop. I am helpless, I have no idea what to do. She has been following us for about one week now. She harasses me during lessons, too. During them she can't stop making fun of my glasses, which I need for class.

I am too afraid to tell my parents and teachers, because I am so afraid of her, that's why I don't even bring up her name. I hope, as time passes she will stop with this. She has given me more than enough wounds to live with. Due to her, my grades began dropping, too.

I hope that you can give me some advice, and that you will never experience this kind of behaviour.


(Ez esetben "she"-t írtam, mivle nem tudom a zaklató nevét, de szerintem ez nem is annyira lényeges. :D Próbáltam szépen fogalmazni, remélem jó lesz. :))

2016. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. szept. 13. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

I've an issue and I don't know what to do about it. A classmate of mine is constantly harassing me and she was stalking me and my buddy when we were going to the bus stop. I'm helpless, I've no idea what to do now. She's been on our tracks for about one week. She keeps bullying me during lessons too. She just can't stop deriding me because of my glasses. OMG, I need them for class.

I'm afraid to tell my parents and teachers because I'm scared of her. That's why I don't even bring up her name. Hopefully, as time passes she'll estop this. She's given me more than enough scars to live with. Due to this, my grades started plummeting.

I hope that you can give me advice, and that you'd never experience this kind of quandary in your own life.

2016. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!