Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki? (Német)

Segítene valaki? (Német)

Figyelt kérdés

9.-es vagyok és eddig angolt tanultam és most már németet is tanulok eddig nem voltam suliban és semmit nemtudok németül kell írni egy bemutatkozást és ezeknek kéne benne lenni:

Így hívnak hány éves vagyok.. itt lakom + kerület van egy macskám és egy kutyám és hogy azokat hogyan hívják judozom és gitározom nagyjából ezeket kell ....

A válaszokat előre is nagyon köszönöm :)



2016. szept. 16. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

De ha mi írjuk meg helyetted, akkor jobban fogsz tudni németül? Nem, ugyanúgy fogalmad nem lesz róla, és ez csak halmozódni fog. Még most pótold be, mert ezek nagyon alap dolgok, ha már itt elveszíted a fonalat, esélyed sem lesz.


Írd meg, másold be ide, és kijavítjuk az esetleges hibákat!

2016. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ich heiße ...

Ich bin 14 Jahre alt.

Ich wohne in Budapest.

Ich habe eine Katze und einen Hund. Meine Katze heißt ...

Mein Hund heißt ...

Ich kann Gitar spielen.

2016. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bepotoltam de nem volt ott senki hogy elmagyarázza. :( ...Másodiknak köszönöm :)
2016. szept. 16. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy Gyöngyinek hívnak:

Mein Name ist Gyöngyi Nagy

2016. szept. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Judozom:

Ich mache Judo

2016. szept. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!