Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok angolban segíteni nekem?

Tudnátok angolban segíteni nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Írnom kellet egy pár kérdést és egy rövid bemutatkozó levelet angolul. Már régen tanultam angolt (majdnem 10 éve :) ) és nagyon örülnék, ha valamelyikőtök lenne olyan kedves és átfutná nekem egy kis leellenőrzés céljából, hogy nyelvtanilag helyes-e.

9 kérdésről lenne szó és egy kb. 10-15 mondatos bemutatkozásról.

Aki vállalkozik rá, annak privátban elküldöm miről lenne szó.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2016. szept. 18. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne akard mással kijavíttatni, hiszen a házi feladatnak fontos diagnosztikai szerepe van. Honnan tudná a tanár, hogy mit tanítson neked, ha más által kijavított tökéletes házit nújtasz be? A tanár előtt nem kell a hiányosságaidat szégyellni, hiszen pont azért van, hogy azokat megszüntesse. Ez olxan, mintha mielőtt elmennél orvoshoz, gyorsan meggyógyítanád magad.
2016. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ebben valóban igazad van. Viszont ez nekem nem házi feladat és jelenleg nincs angol órám. Ha az lenne, nem izgulnék rajta. Mégis sok minden múlik ezen a pár mondaton. Ha elküldtem, akkor annyi is. Nincs javítási lehetőség, nincs második esély. Nem gondolom, hogy rosszul sikerült, mert ahhoz képest, hogy 10 éve nem szólaltam meg angolul, vagyok olyan szinten, mint aki most nyelvvizsgázott. Csak hát a nyelvtani részében nem vagyok annyira biztos, illetve van pár olyan kifejezés, amiket eddig nem használtam és nem tudom hogy kell írni.
2016. szept. 18. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valamilyen munkára jelentkezel? Hát akkor küldjed nekem.
2016. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) De már segítséget kaptam azokban amikben nem voltam biztos ;)
2016. szept. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!