Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ( Angol ) Van olyan, hogy egy...

( Angol ) Van olyan, hogy egy idő után nem fejlődünk tovább egy nyelvből? Vagy csak a módszereim rosszak?

Figyelt kérdés
Rengeteget olvasok. Nagyon-nagyon sokat, minden nap több oldalnyi angolt, mégis úgy érzem, hogy nem fejlődök tőle semmit. Stagnálok. Egy szinten vagyok már kb fél éve...

2016. szept. 26. 15:45
 1/9 anonim válasza:

szia, mindig lehet fejlődni.

mivel s hogyan tanulsz?

milyen szinten vagy?

2016. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem. Néha olyan retardáltnak érzem magamat amikor beszélnem kell, néha belesülök a mondatba, miközben az életem első angolóráján azt mondta a tanárom, hogy simán elmehetnék felsőre, meglenne minden probléma nélkül....
2016. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, innen más módszer kell szerintem.
2016. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődés akkor lenne, ha mindig többet, mindig nehezebbet, mindig mást olvasnál - és néha el is gondolkodnál azon, hogy ezt vagy azt miért.
2016. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy nem fejlődünk tovább, de ez olyankor szokott bekövetkezni, amikor kezdünk egyre kevesebbet foglalkozni vele.


Az, hogy az ember "úgy érzi, hogy nem fejlődik" meg az, hogy "nem fejlődik" egyáltalán nem jelenti ugyanazt! Simán lehet, hogy csak egy szubjektív érzésről van szó.


Nem filózni kell. Csinálni. A nyelvvel foglalkozni. Akárhogyan, de minél többet, és minél rendszeresebben. Akkor elkerülhetetlen a fejlődés. Aki úgy érzi, hogy szóban ügyetlenebb, az ragadjon meg minden lehetőséget arra, hogy szóban kipróbálhassa magát. Csak úgy jöhet a sikerélmény. Jönni fog!

2016. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó,ez igaz, de én úgy gondolom, hogy ennyi futotta egyelőre önerőből effektív módon, innen ahhoz,hogy nagyot léphessek a beszédre kéne több hangsúlyt fektetnem. Szóval nemsokára jelentkezek szituációs gyakorlatos oktatási tanfolyamra, ahol remélhetőleg kapok egy lökést,ami megint új szintet jelent. Mert az a bajom,hogy hiába fogalmazgatok pár mondatot írásban, nem elég gyors a visszajelzés..


Én így érzem most..

2016. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor tudod, hogy mi a teendő. Sok sikert!
2016. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem lehet mar tovabb fejlődni. A sajat anyanyelveden is fejlodsz, nem hogy egy idegen nyelven. Az mas kérdés hogy milyen mertekben de magyarul is tanulsz új szavakat amiket meg sosem hallottal. Más kérdés hogy nem mindennap de néha igen.
2016. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Olyan nincs hogy nem lehet mar tovabb fejlődni. "


Dehogy nincs. Még vissza is lehet fejlődni, mint a magzatvíz.

2016. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!