Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ecl nyelvvizsgán témakörök?

Ecl nyelvvizsgán témakörök?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem megtudni,hogy ECL középfokú nyelvvizsgán amikor témát húzunk,ugyan az a téma lesz a megvitatott kérdésnél is meg a téma kifejtesnel is? Vagy két kűlönböző téma?

2016. szept. 28. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy számot húzol, a tételnek pedig két része van. Nekem a beszélgetős az alternatív gyógyászatról szólt, az egyéni pedig a hobbi volt.
2016. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. szept. 29. 10:24
 3/4 anonim válasza:

Nekünk párbeszédes téma a szolgáltatások voltak.

Egyéni kifejtés az aktuális téma volt. 4 kép volt a laptopon, amit nézhettem: orvos zsebében a sztetoszkóp és pénz=korrupció, ember feneke lóg ki a kukából =hajléktalanság, szinesbőrűek mendegélnek hosszú, tömött sorban=migráció, ill. bácsi csücsül a munkaügyi hivatal előtt=munkanélküliség.

De ha nem kell félned, hogy nem érted a képek alapján, hogy az melyik téma. A vizsgáztató ált. beszél hozzád kb. fél percet, hogy összeszedd magad, és el is mondja, hogy akkor most ez konkrétan melyik téma.

Nekünk nagyon kedvesen voltak. Mivel látta, hogy relatív fiatalok vagyunk a szolgáltatásoknál azt mondta nem kell az autóbérlésről beszélnünk, mert val.szeg nincs is jogsink. Mi meg nem vitatkoztunk:D

2016. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Viszont ne lepődj mg, hogy felveszik az egész beszélgetést. Én ettől kicsit furcsán éreztem magamat, de aztán nem gondoltam rá. Egyedül az volt zavaró, hogy a 2. tanár (Értelemszerűen több van, hogy ne lehessen csalni.) a vizsga alatt 3-szor nyitott ablakot. Kinyit-becsuk-kinyit... én már azt hittem felállok és leütöm. De aztán végül is 98%-ot kaptam. Szóval a szóbeli tényleg nagyon könnyű:)

Ha megkérdezik, hogy ki szeretné kezdeni gondolkodás nélkül vágd rá, hogy Te!

2016. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!