Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditanatok angolul nekem...

Leforditanatok angolul nekem valamit?

Figyelt kérdés
nehezen rakok ossze mondatokat.ezt kene angolra: tegnap vettem ezt a cipot,de nagy lett.ki tudod cserelni kisebbre?

2016. szept. 30. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
I bought these shoes yesterday but they turned out to be big. Could you change it to smaller ones?
2016. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

I have bought these shoes yesterday but they're too big. Can I have a smaller one instead (of it)?


(A kicserélni valahogy nekem nem jött ki jól, úgyhogy a második mondat szó szerint "Kaphatok helyette kisebbet?" nem "Ki tudod-e cserélni?")

2016. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
I bought these shoes yesterday but they are too big. Can you change them to smaller?
2016. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
A shoes az többesszámban van! Így se nem it, se nem one.
2016. szept. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok, utolsó: jogos! :) De a present perfect meg a yesterday sem fér össze a 2. válaszolóéban. Szóval a kérdezőnek: az első válasz a jó, de it helyett them.
2016. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1-es nagyon rossz. Nem kell mindent elhinni.
2016. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor jól megmondta a 80%-os.
2016. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!