Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok tippeket adni angol...

Tudnátok tippeket adni angol nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés

Amiket én művelek jelenleg:

-Anki

-verbling

-duolingo

-Filmeket nézek



#tipp #angol nyelvtanulás #howtoimprovemyenglish
2016. okt. 4. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezeken kívül, amiket én csinálok még:

- italki, speaky

- lang-8.com

- könyvet olvasok, rengeteget eredetiben

- memrise

- saját szókártyákat gyártok kifejezésekkel, néha rajzokkal

- levelezek 2 emberrel rendszeresen

- szeretem a VOA English-t is

- feliratkoztam az 5perc angol hírlevélre, azzal jó ismételgetni régen tanult nyelvtant

- szimpatikus natív youtube-erek csatornáira feliratkoztam, és rendszeresen hallgatom őket (pl. modernhealthmonk, actualize.org és hasonlók :))

2016. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam, de szerintem nagyon jó még a corckenglishteacher is. :) Facebook-on vagy instagramon :)
2016. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess külföldiekkel.

[link]

[link]

[link]


Ha pedig először annyi önbizalmaz sincs, hogy idegenekkel beszélj, akkor "beszélj" magaddal. Gondold végig, hogy mit csináltál aznap, mit tervezel másnapra, vagy akármi. Akár le is írhatod, ez az oldal pedig átnézi:

[link]


Nézz angolul filmeket, sorozatokat, halgass zenét úgy, hogy jobban odafigyelsz a szövegére.

2016. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-c


corkenglishteacher :) Bocsi.

2016. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nagyon szeretem hallgatni, és gyakorolni. Sokat segített.


https://www.youtube.com/playlist?list=PL27A5D7DE7D02373A

2016. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szoktam beszélgetni külföldiekkel, de normálisan nem tudom kifejezni magam, csak angolosan. Szokatlan ez az angol egyszerűség, nehéz átállni.
2016. okt. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!