Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen munkák vannak az angol...

Milyen munkák vannak az angol nyelv használatával?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és a továbbtanulás előtt állok.

Mivel szeretem és tudom is az angol nyelvet ezért ilyesmi körökben szeretnék továbbtanulni! de van egy gond..nem tudom hogy hogyan tudnák elhelyezkedni az angol nyelvvel! Ötletek?



2016. okt. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordító, tolmács, idegenvezető, nyelvtanár stb. ezek azok, ahol kifejezetten a nyelvtudás érvényesül, de az angol egyébként is szinte minden munkánál előny.
2016. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Takarító New Hampshirben. Az jobban fizet.
2016. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És könnyen el lehet helyezkedni?
2016. okt. 7. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy még. Műfordító, meg nyelvész nem leszel érettségivel. Először menj el egy jó gimibe, ahol tényleg ráállnak rendesen az angolra. Utána egyetemre anglisztikára. 3 éves a BA, de menj Msc-re is, szóval, ha nem buksz meg, még 9 év tanulás vár rád, hogy műfordító legyél pl. Vagy 10, ha most 8.-os vagy. Ez nem elrettentés, de ez így van.
2016. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!