Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék jelentkezni a...

Szeretnék jelentkezni a Debreceni Egyetemre, konkrétan anglisztika szakra, amihez szükségem van egy c1 típusú angol nyelvvizsgára, aminek a jelentkezéséről lekéstem. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal anglisztikához emelt angol kell.
2016. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egy C1-es nyelvvizsga. Emelt érettségi szükséges.
2016. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így tudtam. A képzésed lesz egyenértékű egy komplex c' típusú nyelvvizsgával, ha elvégzed. A bejutáshoz emelt érettségi kell :)
2016. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
És akkor ha nekem meg van a vizsgám azzal nem vesznek fel?
2016. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy C1-es nyelvvizsgád, akkor nem jelenthet gondot az emelt érettségi.
2016. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de anglisztikához már kötelező az emelt angol érettségi. Ráadásul, míg a felsőfokú nyelvizsgáért 40 pontot kapsz, addig az emelt érettségiért +50-et. :)
2016. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék jelentkezni anglisztikára. Egy középfokú nyelvvigám van és két diplomàm. De nincs emeltszintű éretségim. Ilyenkor mi a teendő? :)
2017. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!