Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kljucs 2 könyvvel kapcsolatban...

Kljucs 2 könyvvel kapcsolatban ki milyen tapasztalatot szerzett?

Figyelt kérdés
Akár tanárként, mert abból tanít, akár nyelvtanulóként, ha használja valaki. Jó könyv?

2016. okt. 10. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképp se mondanám, hogy jó, sőt kifejezetten bugyuta. Bár talán egy fokkal jobb, mint a szintén elképesztő blőd Sag za sagom sorozat. Amit viszont merek ajánlani az a Becs Katalin–Dudics Pálné–Lilja L. Vokhmina – Pyccĸuŭ? Da!sorozata. A magyar nyelvkönyvek közül messze a legjobb.
2016. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet! Nem hallottam még erről a könyvről. A Sag za sagom könyv nekem sem jön be. Most a Kljucs 1-ből elevenítem fel a korábban tanultakat, de utána lehet váltok.

Az általad ajánlott sorozat árban is kedvező, és jól kidolgozottnak tűnik (a mintaoldalak alapján). Melyik kötettel tudnám folytatni a Kljucs 1 után a sorozatból? A második, a lila színű könyv passzolna a Kljucs 1 folytatásaként? A teljes sorozat eljuttat a középfokra?

2016. okt. 11. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de bátran kezdheted a másodikkal, sőt ha végigvitted a Kljucs 1-et, akár a harmadikkal is.
2017. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...és igen, a negyedik kötet végére erős B2-es szintre juthatsz el. :)
2017. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!