Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy vannak oroszul ezek a...

Hogy vannak oroszul ezek a mondatok? (alapfok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fogalmazás közben elakadtam, nem vagyok benne biztos, hogy pontosan hogyan fejezhetném ki az alábbi mondatokat. Bár nem hiszem, hogy hemzsegnek itt az oroszul tudók, remélem, valaki tud segíteni. Előre is köszönöm! :)



Érdekel a divat, de nem tartom túl fontosnak.


Szeretem a sportosan elegáns öltözékeket/ruhákat.


Szeretek vásárolni, a barátnőimmel gyakran megyünk ruha-és cipőboltokba.


2016. okt. 10. 21:09
 1/2 chtt ***** válasza:
100%

М е н я _ и н т е р е с у е т _ м о д а, _ н о _ н е _ д у м а ю, _ ч т о _ о н а _ о ч е н ь/с л и ш к о м _ в а ж н а.

Я _ л ю б л ю _ с п о р т и в н о _ э л е г а н т н ы е _ к о с т ю м ы / п л а т ь я.

Я _ л ю б л ю _ д е л а т ь _ п о к у п к и, _ м ы _ с _ п о д р у г а м и _ ч а с т о _ х о д и м _ в _ м а г а з и н ы _ г о т о в о г о _ п л а т ь я _ и _ о б у в и.


Ha nem akarod kétszer írni a "ljublju"-t, a másodikat kezdheted így is: М н е _ н р а в я т с я _ с п о р т и в н о...

2016. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve írok, de nagyon szépen köszönöm így utólag is a segítséget! :)
2016. okt. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!