Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Decemberben német csereútra...

Decemberben német csereútra megyek de félek hogy nemtudom megértetni magam a többiekkel, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nektek is volt ilyen félelmetek?
2016. okt. 13. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem kell ráizgulni! Bízz magadban, és hidd el, hogy éles helyzetben sokkal több minden fog eszedbe jutni, mint gondolnád. Ha valami nagyon nem megy, marad az "activity". De jó lesz nagyon, minden oké lesz! Sok sikert! :)
2016. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. vagyok, még annyi, hogy én hozzánk nemsokára jön egy cserediák egy hétre, és én mostanában egy csomószor gondolok végig dolgokat angolul, hogy ezt meg azt hogy mondanám + hétköznap előforduló, számomra ismeretlen szavakat nézegetek.
2016. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!