Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan aki jól beszél...

Van itt olyan aki jól beszél angolul?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis segítséget kérni egy szöveg lefordításához. Irnátok üzit? De csak aki tényleg tud angolul, mert a forditó nem jó választ ad nyelvtanilag

2016. okt. 15. 12:30
 1/5 A kérdező kommentje:

A nevem XY!

23 éves vagyok, jelenleg pszichologiát tanulok és célom az életben, hogy segíthessek másokon, és ezért tenni is szeretnék. ....-en élek, de ...-i vagyok és ott is születtem. Társasági életet élek. Az életem egyáltalán nem unalmas, az iskola melett dolgozom, de emelett törekedem arra, hogy az életem ne olyan legyen mint egy körforgás. Sajnos nemrég elveszítettem a nagymamám ezért jelenleg is gyászolok, ez is az egyik oka, hogy segíteni szeretnék az embereken, akik pl hasonló gyászt élnek meg mint én most. Kiskoromtól kezdve anyukám nevelt fel engem és 2 testvéremet. Röviden ennyi ha bármit szeretnél tudni rólam kérdezd meg nyugodtan! Köszönöm, a figyelmet!


Ez lenne az a szöveg, kérlek titeket segítsetek

2016. okt. 15. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

My name is XY!

I'm 23 years old, I'm learning psychology and my goal in life that I can help others, and I would like to do therefore. I live in...., but I was born in... I have got social life. My life isn't boring at all because I work meanwhile I attend to school, but I aim, that my life couldn't be like a circuit. Unfortunately recently I've lost my grandmother, so I'm still mourning, that's one of my reason why I would like to help people. For example who are in the same situtation like me. Since my childhood my mother has been raising me and my two siblings. That's all, if you would like to more information about me, just asking. Thank you for watching!


Remélem tudtam segíteni!

ui.: Őszinte részvétem!

2016. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. okt. 15. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ne köszönd, nem tudott segíteni, ne is akarjon! Színvonala pontosan a webfordítóé.

Én viszont elvből nem vagyok hajlandó senki helyett lefordítani egy szöveget (kivéve, ha hivatali ügyintézésről van szó, és az illető egyáltalán nem tud angolul), úgyhogy kérdező, veselkedj neki, és majd kijavítom.

2016. okt. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

My name is X.Y.

I am 23 years old, currently studying psychology.

My aim in life is to help others and I would like to do something towards this goal.

I live at ... but I am from ...,I was born there.

I live an active social life.

My life isn't boring at all. I study and work, although I consciously working towards that my life should not become a whirlwind.

Unfortunately, not so long ago, I have lost my grandmother, I am still in mourning. This could be one of thereasons for wanting to help people who are still in bereavement, just like me right now.

Since my early childhood, my mother single-handedly has brought me up and my two siblings.

In short, this id it for now. If you would like to know more about me, just ask.

Thank you for your attention.

X.Y.

2016. okt. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!