Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt/közép szinten meglehet...

Emelt/közép szinten meglehet tanúlni angolul a netről?

Figyelt kérdés
Illetve erre kitalált oldalak ahol angolul lehet tanúlni?ugy szeretnék megtanulni hogy ne csak megértsem(ez is így naggyából van hogy megmegértem amit mondanak angolul)válaszolni is tudjak rá illetve ragozni stb(pontosan nem tudom hogy hogy van az angol pl.:rag stb)minimum egy közép szintet szeretnék elérni hogy válaszolni és megállás nélkül vagy kis szakadásokkal tudjak beszélni angolul.

#tanulás #angol #net #nyelv tanulás a neten
2016. okt. 17. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Középszintig nagyon sokat tud segíteni egy jó tanár, akár sulis, akár különtanár. Szerintem jobb opció, ha csak veled foglalkozik, mert akkor hozzád tudja szabni az órát. Csomó egyetemista, aki angol szakos vállal angol korrepetálást, és ők nem is drágák annyira, érdemes szétnézni a neten, milyen hirdetések vannak :) Középszinttől felfelé pedig leginkább az angolul olvasás, filmnézés, sorozatozás fejleszt. Korábban is lehet, pl. vannak ilyen könnyített olvasmányok mindenféle szinten, azokat érdemes megpróbálni :)


Angolban amúgy sokkal kevesebb a toldalék, köszönhetően a prepozícióknak (of, in, on stb.), bár igaz, azokat is meg kell tanulni :) Sok szerencsét, ha szorgalmas vagy, menni fog :D

(egy angol szakos egyetemista)

2016. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a részletes választ!Sok hasznos tippet kaptam tőled.
2016. okt. 17. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Magolni kell. Sokat.
2016. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!