Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Be iratkoztam egy Angol tanfolyamra szeptemberben.Szeptember óta egy órát adott le nekem (illetve kettõt amit az egyiket sem nevezném tanításnak mert az elsõ "órán" csak elkért 78000 forintot/ami a tanfolyam fele/ NEM ADOTT SZÁMLÁT!!!)a második óra meg a fél éves gyerekérõl szólt aki "csicsikáló" gépbe ült mellé az anyja(iilletve a tanár)be tett rohadtul hangos gyerek zenét amitõl nem tudtam tanulni!!!!!De ez még semmi, az óta eltelt 4 hét,az óta EGY ÓRÁM SEM VOLT VELE mert soha nem tudott jönni,erre az volt mindig az oka hogy a gyerekét orvoshoz vagyis kórházba kellett vinnie.Ami persze kamu mert azt mondta a kezdet kezdetén hogy azon a napon más dolga van. Nekem pedig le kéne tennem a középfokút amit még EBBEN AZ ÉVBEN AKARTAM de így sajnos képtelenség! A 78000 forint meg nincs ledolgozva(márpedig a nyelvvizsga miatt kellett volna ez a tanfolyam)ráadásul ha visszakérném a pénzt akkor meg nem tudnám visszakérni mert NEM ADOTT SZÁMLÁT!!!

Van-e valakinek esetleg ötlete arra hogy mi legyen ebben az esetben?

Válaszotokat elõre is köszönöm :)



2016. okt. 17. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy részemről a felét sem értem. Ez most magántanár volt, vagy valami nyelviskola? Magántanárnál nem tanfolyam van, hanem órák és ott mindig óránként fizetsz, nem előre. Ha meg nyelviskola akkor elérhetők kell legyenek.

Ha egy magántanárnak előre kifizettél 78 ezret, akkor így jártál.

2016. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem magántanár hanem egy személybõl álló nyelviskola és úgy volt megbeszélve hogy házhoz jön.És igen õ kérte hogy fizessek elõre :/
2016. okt. 17. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam aki egy személy és házhoz megy az a magántanár, de lehet hogy én vagyok lemaradva. Előre pénzt adni így, hogy nincs mögötte egy céges háttér, ráadásul számla nélkül - hát, nem okos dolog.

Mit tartalmazott volna ez a "tanfolyam"? Mert azt mondod hogy a fele a 78, szóval 150 fölött lenne az egész. Az még heti két órával is minimum fél év. Mit ajánlott cserébe? Hogy álmodban tanulsz meg?

Kb. annyit tehetsz hogy hívogatod. Ha előkerül egyszer akkor kivételes mázlid van. Ha meg nem, akkor feljelentheted.

2016. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszöm a válaszodat! Elgondolkodom feljelentésen ha tovább ez így megy.

Amúgy meg ez egy egyszemélybõl álló cég de nagyon simlis a nõ.

2016. okt. 17. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Már rég fel kellett volna jelenteni, elég nagy hülye vagy ha ilyenekbe belemész, de szerencsére az ilyenekből meg lehet még gazdagodni Magyarországon.

Te képviseled az elég nagy részét :)

2016. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!