Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Anki szótanuló alkalmazás...

Az Anki szótanuló alkalmazás ingyenes Iphone-ra is?

Figyelt kérdés
Valakitől hallottam, hogy csak Androidos mobilokra ingyenes. Legalábbis ő így tudja, de nem esküdne meg rá... Telefonvásárlás előtt állok éppen, azért kérdezem.

2016. okt. 20. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
En is igy tudom, hogy csak androidra ingyenes.
2016. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Van ingyenes változat iPhonera is de ezer meg egy alternatívája van
2016. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Karlitto válasza:
60%

Ez a szoveg a website-jukrol van. Itt az irja ki hogy fizetni kell erte ha Apple produktokat hasznalsz (pl iPhone).


AnkiMobile is a paid companion to the free computer program, for use on Apple devices. By purchasing the app, you help to support Anki's future development.


If you can't afford the app, you can still use AnkiWeb.



Nem, nem ingyenes iPhone-ra.

2016. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Ankiapp Flashcards a neve

Szóval ha nem használod inkább kuss

2016. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak androidra van normális ingyenes verziója. Iphone pedig amúgyis sz@r. Apunak volt 7-es, de eladta. Buta, korlátolt volt neki az android után. Nekem ipadom van. Elájulva én sem vagyok tőle.
2016. okt. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Akkor minek van neked te idiota?

Nem kötelező használni, apad meg valószínűleg azt se tudja mi az hogy iPhone 😉

2016. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező mivel az apple nem magyar fizetésekre gyártja a mobilját ezért nem ingyenes. Teljesen már a két rendszer telefonjának üzletpolitikája:


Android: olcsóbban, minden részlegre biztosítunk mobilt hogy minden társadalmi réteg hozzájusson a készülékünkhöz. Appok nagy része ingyenes hisz mi azt szeretnénk hogy a vásárló ne minden egyes sz@.rért fizessen ha már vett egy okostelefont. Szabadságot kap azt csinál vele amit akar.


Apple: mindenért fizetni kell, hisz mi nem 1000€-os fizetésre terveztük a mobilunkat. Célunk az emberek átverése, a gyenge telefonokat eladjuk a laikus embereknek jó drágán. Bezárjuk őket egy ketrecbe hogy élvezzék a mi unalmas dizájnunkat. De hát sikeres cég vagyunk nem? Kit érdekel hogy a vásárlóikkal ba.sszuk át?

2016. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!