Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok gyakorlási tippeket...

Tudnátok gyakorlási tippeket adni emlet szintű angol érettségi nyelvhelyességi feladatához?

Figyelt kérdés

Tavaly letettem az angol középfokú érettségit, és most az emeltet szeretném megpróbálni. A megértéssel nincsen nagyobb gondom (pl.: olvasott szövegértés), de a nyelvtan mindig is nehezebben ment.

Elég sok hibám szokott a nyelvhelyességi feladatnál lenni.

Tudnátok adni gyakorlási tippeket? Az a feladattípus megy a legnehezebben, amikor magunktól kell beírni a szavakat.



2016. okt. 23. 13:34
 1/2 anonim válasza:
0%
Tolts le angol emelt erettsegi feladatsorokat és gyakorolj azon...
2016. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is teljesen ugyan ez a helyzet, tavaly közepeztem most megyek majd emeltezni, és a beírós nyelvhelyességi feladat megy a legrosszabbul. Én azt csinálom, hogy a régi érettségiket csinálom, próbálom megjegyezni a logikáját, vagy kitalálni hogy mi kéne oda (magyarul már ált. megy csak nem mindig ismerem az adott szót, ezt szavak tanulásával javítom), és van egy könyv, amiben emelt szintű érettségi feladatsorok vannak és azokat csinálgatom egy angoltanárral, mert nem vagyok faktos.
2016. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!