Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Január környékén szeretném...

Január környékén szeretném letenni az angol B2 nyelvvizsgát, tudnátok adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Idén felvételizem a sote ÁOKra és mindenképpen szükségem van arra a +28pontra. Mondjuk, hogy A2 szinten vagyok angonból és nem tudom, hogyan és mivel kezdjek neki a tanulásnak? Tanárhoz sajnos nem tudok járni ezért itthon kell magam képeznem az internetről. Köszi előre is a segìtséget!

(Az euroexamre terveztem menni ha ez fontos infó)



2016. okt. 27. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Tanulj meg pl angolul? Rogyásig van a net oktatóanyaggal full ingyen, csak ugye utána kéne keresni.
2016. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én németből így fejlődtem anno nagyon sokat:

Német cikkek olvasása, ismeretlen szavakat fordítózod, ha kell tízszer is, előbb-utóbb megjegyzed.

A cikkek alatt kommenteltem is, amit nem tudtam, szintén fordító.

Zenéket hallgattam, filmeket néztem.

2016. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek köszönöm az épìtőjellegű tanácsot. Eszembe se jutott, hogy akár tanulhatok a netről is. Soha nem néztem még meg, hogy a neten van-e anyag? Komolyra fordìtva a szót a netes anyagokat folyamatosan veszem át. A

segìtség ahhoz kellene, hogy mi az amit nagyon kell tudnom, mi az amit elhanyagolhatok és, hogy kinek milyen módszer vált be?

Második kommentelő: köszönöm, ezeket én is csinálom és tapasztaltam, hogy hasznosak :)

2016. okt. 28. 01:10
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha ÁOK-ra jelentkezel, oda úgyis 2 emelt, ami ha megvan 45% kapsz 50-50 pontot, úgyhogy nem számítana a nyelvvizsga pluszpont. Vagy azért kéne, mert nem bízol abban, hogy meglesz a 45%? Szerintem inkább az enekt érettségire készülj. Pláne úgy, hogy nem vagy B2-es szinten.
2016. okt. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Akkor nem tudtam újat mondani, más ötletem nincs.

2016. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Feltétlenül beakarom magam biztosìtani arra az esetre is ha nincs meg kémiábol a plusz 50 pont. Ráadásul a diplomához feltétlenül kell a nyelvvizsga, inkább most csinálom meg.
2016. okt. 29. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!