Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme B1es nyelvvizsgát...

Van értelme B1es nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy gazdasági pályára mennék és most vagyok végzös.

Németet a suliban kezdtem el 9. után és 11. Óta plusz 2 órában is tanulom. A tanárommal beszéltem és ö azt mondta, ha nagyon ráfekszem akkor sikerülhet év végén a B2.

Az a baj, hogy az emelt töri és spanyol mellett erre nem lesz idom (vagy annyi amennyit szeretnek) szoval akkor inkabb B1es sikerulne.

Szerintetek erdemes letenni vagy hozzam fel magam B2re egyetem illetve nyár alatt és utana menjek el a vizsgara?

A felveteli pontokban nem tud beleszolni mert angolbol van felsofokum es azzal kimaxoltam a nyelvizsgas reszt meg ugy 2 emeltet csinalok, raadasul B1-gyel nem tudok pontot vinni.

Hallottam mesterkepzesnel jo ha van meg kulonbozo osztondijaknal vagy csereprogramoknal.

Mit gondoltok? Valakinek van hasonlo tapasztalata? Mit csinaltal? :)



2016. okt. 11. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Pénzkidobás.
2016. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
2016. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges, majd egyetem alatt rágyúrsz a felsőre.
2016. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!