Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul hogy kell írni p. a...

Angolul hogy kell írni p. a száz egyet?

Figyelt kérdés
Angol korep tanár zat mondta, hogy hundred and one, de neten ugy van fent, hogy hundred one/one hundred
2016. okt. 29. 18:46
1 2
 11/17 chtt ***** válasza:
63%

Kedves kérdező, nem kell fényképezni, egy tanár is tévedhet (tapasztalatból mondom), és néha előfordul, hogy a diák ért félre valamit. Nem voltam ott, nem tudhatom. Nem rémlik, hogy leüvöltöttelek vagy hazugnak neveztelek volna, azt hittem, a tőlem telhető módon korrektül válaszoltam. Bocsánatot kérek, ha mégsem így jött le a hozzászólásom. Viszont a nulla százalék mindennél fényesebben bizonyítja, hogy a válaszom jó. :)


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=kT1fDlS5znw (1:42)

[link]

[link] (itt a 101 is ott van)

illetve az egyszerűség kedvéért:

[link]

2016. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszólóra értettem :)
2016. okt. 29. 22:24
 13/17 chtt ***** válasza:
54%
oké, bocsi - amúgy, ha normálisfajta a tanár, beviheted neki a linkeket, vagy mondhatod neki, hogy keressen rá -- van olyan, hogy rosszul rögzül valami (nem öröm, pláne, ha tanár vagy, de ezzel együtt előfordul)
2016. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mire rinyász? A választ már megkaptad one/a hundred.
2016. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, igen megkaptam, és nem rinyálok, de még mindig nem a kérdésre válaszolsz, csak próbálsz belém kötni.. Ilyen válaszokat nem kérek, meg amúgy is, ez nem az az oldal, ahol mindenkit lehet piszkálni, ha nem tudnád, ez az a hely, ahol kérdéseket lehet feltenni és a választ kell rá adni, de nem ilyet..
2016. okt. 29. 22:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Te kezdted a tanárod indirekt piszkálását.... Mer ez itt a gyakon elég gyakori.
2016. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mégis mivel piszkáltam? Mondtam, hogy lehet, hogy nem hallottam amikor mondta, hogy kell a(z) one a hundred elé!
2016. okt. 29. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!