Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszt neten tanulni magyarról...

Oroszt neten tanulni magyarról lehetséges?

Figyelt kérdés

Olyan netes oldalt keresnék, ahol magyar nyelvröl lehet ne oroszul tanulni.


Eddig csak olyanokat találtam, aminél vagy angol vagy német az alapnyelv.


Ha valaki ismer ilyet, kérem, adja meg a linket.



2016. okt. 30. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

www.beszeljunkoroszul.hu csak az orosz nyelvvel foglalkozik, de inkább csak cikkek vannak, érdekességek. Innen tanulni, hát nem is tudom.

Leginkább angol honlapok vannak, az miért nem jó? Szerintem a legtöbb magyar inkább nyelvsuliban tanulná a nyelvet, mint a netről.

2016. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elöször is köszi a választ!


"www.beszeljunkoroszul.hu csak az orosz nyelvvel foglalkozik, de inkább csak cikkek vannak, érdekességek. Innen tanulni, hát nem is tudom."


Az oldalt ismerem, amiért nem egyértelmüen jó nekem, az az, hogy nem tudok vele rendszeresen gyakorolni, csak az elméletet tudom megtanullni belöle. (De arra nagyon jó és tényleg hasznos oldal)


"Leginkább angol honlapok vannak, az miért nem jó? "


Mivel nem túl régen kezdtem angolt tanulni, ezért igazán nem hisezm, hogy jó ötlet lenne egy most tanult nyelvröl egy másik alig ismeretet tanulni, érzésem szerint a "vak vezet világtalant" helyzet jönne létre, azaz egyikkel sem jutnél elöbbre. (Ha neked más a véleményed, szivesen veszem a tapasztalataidról szóló beszámolót)


"Szerintem a legtöbb magyar inkább nyelvsuliban tanulná a nyelvet, mint a netről."


Igen, csak egyrészt nem MO-on élek, másrészt a nyelvsulinak nagy hátránya, hogy be kell járni és a munkám miatt nem megoldható.


Ezért keresek netes oldalt, amit akkor tudok használni, amikor van rá idöm.

2016. okt. 31. 07:38
 3/7 anonim válasza:
Szia! Sajnos én sem tudok más oldalt, csak a beszeljunkoroszul-t. Viszont ismerek egy jó szótanuló alkalmazást. Fun Easy Learn a neve, nekem bevált. Csak úgy ragadnak rám a szavak, amióta használom! Remélem tudtam segíteni!
2016. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem simerem, de ki fogom próbálni!
2016. nov. 2. 07:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de ez fut gépen is? Mert amit találtam, az telefonra APP, és az nem jó nekem.
2016. nov. 2. 07:38
 6/7 anonim válasza:
Szerintem csak telefonra jó. Sajnálom, hogy nem tudod használni, mert tényleg jó kis alkalmazás! Sok sikert az oroszhoz! :)
2016. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, csak sikerül valamit találni.
2016. nov. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!