Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet nulláró...

Mennyi idő alatt lehet nulláról eljutni egy megfelelő angol tudásig?

Figyelt kérdés
Megismertem egy angol pasit csak sajna így nehézkes a kommunikáció. Van nyelvvizsgám csak sajna más nyelvből. Tanulnám becsületesen mert motivációm is van.Mennyi idő alatt jutok el addig,hogy normálisan beszélni tudjunk?
2016. nov. 4. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy átlagos 2 éves angol gyerek már egészen jól megérteti magát.
2016. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szorgalmadtól függ az egész. Javaslom, hogy a nyelvkönyveken túl nézz angol nyelvű videókat/filmeket, akár angolul olvashatsz is!

Good luck! ;)

2016. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Attól függ, mennyit foglalkozol vele, hány éves vagy stb. Járj tanárhoz heti minimum 2x, nézz napi szinten angolul filmeket, sorozatokat, az elektronikus eszközeidet állítsd át angolra. Az interneten is angolul keresgélj, kivéve persze ha valami itthoni hírről akarsz tájékozódni. Amúgy 1 év alatt simá el lehet jutni egy értelmes szintre.
2016. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Na és a pasi csak angolul tud?

Mert ha tud más nyelvet is, pl. amiből te nyelvvizsgáztál, akkor ez egy megoldás.

Angolul persze tanulgass, segíteni is fog majd, néhány év azért kell...

2016. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Munka mellett tanulom, amúgy szorgalmas vagyok. Hétvégén tudok tanárhoz járni.
2016. nov. 4. 18:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Még spanyolul tud valamennyire, de én azt sem beszélem.
2016. nov. 4. 18:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő raforditott idovel, tanulasi modszerrel, es nemi gyakorlattal a nyelvtanulasban felev es siman elersz B1-B2 koze, amivel mar boven lehet beszelgetni.
2016. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy kommunikáltok most? Fordít valaki?
2016. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Időt szánnunk rá, és lefordítjuk. Komolyan gondoljuk, ezért jó lenne ha sikerülne minél hamarabb megtanulnom.
2016. nov. 4. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy bébinek 3 évig tart.
2016. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!