Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet nulláró...

Mennyi idő alatt lehet nulláról eljutni egy megfelelő angol tudásig?

Figyelt kérdés
Megismertem egy angol pasit csak sajna így nehézkes a kommunikáció. Van nyelvvizsgám csak sajna más nyelvből. Tanulnám becsületesen mert motivációm is van.Mennyi idő alatt jutok el addig,hogy normálisan beszélni tudjunk?
2016. nov. 4. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ÉéDES APA!!!!! Ez rajtad múlik hogy mennyi energiát tolsz vele:) Cuki pofa

Nem értem a ?-edt.. egyébként szetm 1 év az a minimum

2016. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem bantasbol, mert aranyosan hangzik, hogy komolyan gondolod egy olyan emberrel, akit igazabol nem is ismersz, de ez a forditgatas ez egy nagy semmi. Fogalmatok sincs rendesen a masik erzelemvilagarol, pontos gondolatairol. Nekem kulfoldi parom van, mindketten folyekonyan, jol beszelunk angolul, plusz en beszelem az o nyelvet is valamennyire, de meg igy is vannak olyan dolgok, amiket nehez elmondani. Forditoval meg el sem tudom kepzelni.
2016. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!