Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sürgős! Le tudja ezt nekem...

Sürgős! Le tudja ezt nekem valaki fordítani NÉMETRE?

Figyelt kérdés

Holnapra kell ez a szöveg tud valaki segíteni? Ha igen azt köszönöm:)


Szöveg:

A legjobb 4-8 évas korban elkezdeniu a sportokat, leginkább az úszást, gimnasztikázást és a műkorcsolyát.


Ezekben a sportágakban már 14-18 éves korban aranyérmeket nyernek.


Például, Laurie Hernandez 16 éves volt amikor az olimpián ezüstérmet nyert, Egerszegi Krisztina pedig 14 éves volt, amikor 3 aranyérmet is nyert.


A profi sportolóknál, a 35-40 éves kor már egészen idősnek számít.


Ebben a korban hagyják abba az aktívsportolást.


Pl, Király Gábor 40 éves, és idén vonult vissza a válogatottól, Michael Jorden pedig szintén 40 éves korában hagyta abba a kosárlabdát.


De a hobbisportolást öregkorban is lehet űzni.


Pl, Tércio Mariano De Rezende 88 évesen is még focizott, és Fauja Singh pedig 104 éves korában maratonokat fut.



2016. nov. 6. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Itt volt egy hét szünet nem értél rá a házival foglalkozni? Nem érzed gáznak hogy mással akarod megcsináltatni?
2016. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Khm, pénteken jutott eszembe, aztán a Power Pointtal szarakodtam, hogy letöltsem, amúgy én megírtam és fel is tettem a kérdést itt, hogy jó-e, de arra valaki azt írta, hogy katasztrófa, én nem látok benne hibát, és nem tudom, hogy javítsam ki és inkább feladtam a reményt, ezért örülnék ha valaki lefordítaná, sőt a kedves válaszoló írta, hogy magyarul írjam le és kérjek meg valakit, hogy fordítsa le, családban nem tudnak németül, google fordítót inkább nem használok, így maradt a GYIK. De köszönöm, hogy figyelmeztetsz, hogy milyen gáz vagyok;) Veled is csak eggyel többen vagyunk:3
2016. nov. 6. 13:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, tudod, bennem van annyi gerinc, hogy ha nincs eszem, és elfelejtem a házimat, akkor nem mással íratom meg, hanem vállalom a felelősséget. De tudod mit, megírom neked hat e megírod nekem holnapra a 36 oldalas biofizika prezentációmat:-)
2016. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
én tudom,penny
2016. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De én megpróbáltam megírni, csakhogy tök szar lett, igen vállalom érte a felelősséget, de azért nem akarok egyest kapni, mert egész jól állok németből...+ az egész osztály előtt égnék ezzel a fossal. Akkor ha jól értelmezem neked sem sikerült egy hét alatt megoldani a házifeladatodat, vagy javíts ki ha tévednék...Jó tudom kicsivel más kaliberű a tiéd, de hát na...Itt volt ez az egy hét... Amúgy én úgy tudom, hogy a gyakori kérdés arra van, hogyha felteszek egy kérdést, arra érkezik esetleg egy értelmes válasz, nem pedig lebasznak amiért másokkal akarom csináltatni a házim...Nem hiszem, hogy te mindig magadtól, otthon csináltad meg a házijaidat.
2016. nov. 6. 13:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetemen nincs ősziszünet, pénteken hatkor értem haza, szombaton diákmeló 10ig, úgyhogy igen, még van 7 oldal a biofizikámból, amit meg kell írnom.
2016. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem is értem, miért nem azt írod, ahelyett hogy a GYIK-en emberekbe kötnél bele..
2016. nov. 6. 13:45
 8/15 anonim válasza:
Igaza van,ez az oldal még mindig arra való,hogy feltegyünk egy kérdést és ha tudnak,válaszolnak rá. Márpedig nekem úgy tünt a válaszoló könnyen és gyorsabban mint a kérdező ,letudná fordítani..Ha már ír,igazán segíthetne. És írhatja,hogy akkor én miről beszélek,igaz,hogy az én tudásom se sok németből,de ezt a beszólásosdit sosem értettem.
2016. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pihenésről hallottál már? ja bocsi, neked az egész heted az volt. és te miért nem a németet írod ahelyett hogy itt lógsz?:-)
2016. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert nevetségesnek tartom, hogy valakinek volt egy hete pihenni, tanulni, de nem, lusta volt időben nekiállni, ezért mással akarja megcsináltatni, de a jó jegyet meg ő akarja bezsebelni érte. Ez szimpla csalás.
2016. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!