Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítesz ha németül is beszélsz?

Segítesz ha németül is beszélsz?

Figyelt kérdés

Azért fordulok hozzátok, mert sajnos az ismerettségi körömben senki német nyelvet tanuló, vagy beszélő személy nincs, én pedig éppen hogy elkezdtem az iskolát.

Egy fontos, levelet szeretnék küldeni a leendő főnökömnek, de mivel pontosnak és érthetőnek kell lennie, szeretném a segítségetek kérni.


"Itthon nem tudtuk elintézni a betegbiztosítást. Most kint keresünk, de szeretnénk megkérdezni, hogy Ön milyen lehetőségeket tudna nekünk ajánlani.

Illetve szeretnénk megkérdezni, hogy 27.-én este nem e érkezhetnénk. A csomagok miatt lenne fontos, mert aki segítene nekünk elvinni, hétköznap sajnos dolgozik."


Ezt a kis szöveget szeretném német szövegre fordítani. Előre is köszönöm, nagyon hálás lennék a segítségeteknek.



2016. nov. 8. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"Hier konnten wir die Krankenversicherung leider nicht erledigen. Jetzt suchen wir dort eine Möglichkeit, und wir möchten fragen, was Sie uns für Möglichkeiten empfehlen könnten.


Und wir möchten noch fragen, ob wir nicht am 27. am Abend ankommen könnten. Das wäre wegen dem Gepäck wichtig,

weil derjenige, der uns beim Transport helfen würde,

unter der Woche besetzt ist"

2016. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hálásan köszönöm!!! :)
2016. nov. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!