Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német középfokú nyelvvizsgánál...

Német középfokú nyelvvizsgánál a magnós vizsgára, hogyan lehet felkészülni? (ECL (

Figyelt kérdés

Nekem, ez a gyengém.


ECL nyelvvizsgát választottam, ők voltak a szimpatikusak.Viszont, többen is mondták, hogy az ECL-nél a magnós nehezebb, mint a többi nyelvvizsgán.


Van munkafüzetem, hozzá CD, szoktam vele gyakorolni.De, úgy érzem kevés.



2016. nov. 10. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Cd-ről gyakorolsz, sajnos jobb nincs.


A feleletválasztósnál elsőre próbáld meg megválaszolni őket, ha úgy érzed már sok ideje egy kérdésre koncentrálsz, lépj tovább, mert lehet, hogy elvétetted, és a következőről is lemaradsz. A második hallgatásnál ne kulcsszavakat keress, hanem figyelj a szövegre és rakd össze magyarul, aztán végén úgyis van egy perc, azalatt megnézed, hogy melyik válasz illik hozzá legjobban.


Amikor saját szavakkal kell válaszolni, az nem nehéz, mert ott gyakorlatilag szó szerint kell idézni azt a 2-3 szót.

2016. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!