Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy angol középfokú nyelvvizsg...

Egy angol középfokú nyelvvizsgánal milyen kerdesek vannak? Hany eves kortól lehet nyelvvizsgazni? Es milyen tudás kell ahhoz hogy le tudjak nyelvvizsgazni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A középszintű érettséginél kicsit erősebb. de nem vészes. Az adott nyelvvizsga(központ) honlapján fenn van a követelményrendszer, illetve hogy milyen témakörök fordulhatnak elő. Korhatár tudtommal nincsen, Ferbruárban voltam Angol C1-en (ECL) és egy 16 éves sráccal osztottak össze :D.
2015. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

egy 13-14 eves meg tudna csinálni?

Egyébként koszi a Gyors választ :)

2015. ápr. 14. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy milyen szinten vagy, de nem kizárt, hogy meg tudnál egy középfokot csinálni. Amúgy a C1, amin én voltam, az felsőfok, annak szerintem még azért ne ess neki.:D Tanár véleménye, stb, ilyenekre adhatsz szerintem.
2015. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14-től lehet rendes nyelvvizsgát tenni, vannak gyereknyelvvizsgák is, de az csak beetetés. Nem kérdések vannak, a nyelv nem történelem, hanem készségek: olvasás, írás, hallás utáni értés, beszéd, plusz egyes vizsgatípusokban nyelvtan-szókincs feladat és kétnyelvűben fordítás. Hogy milyen tudás, azt itt nem lehet elmagyarázni, de magad is megggyőződhetsz róla, ha felmész az egyes vizsgák honlapjára és keresel mintafeladatot. Inkább a tanárodtól érdeklődj, konkrétabb neked szóló választ fog adni.
2015. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi! :)
2015. ápr. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!