Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lengyel alapfokú nyelvvizsga?

Lengyel alapfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretném letenni de senkit nem ismerek akinek van tapasztalata. B1 alapfokút szeretnék csinálni. A kérdésem az, hogy kb hány év tanulás után érdemes megpróbálni? Tudom ez sok mindentől függ de jó lenne látni valami viszonyítást, hogy kinek hogy ment. 1 éve tanulok eddig és éltem kint is, de még biztos, hogy nem menne.

2016. nov. 18. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok járatos lengyelben, de szerintem inkább B2-t csinálj, mert hasznosabb/többre mégy vele. Mellesleg én még 2-3 évig minimum tanulnám.
2016. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz, hogy a lengyel nem ugyanaz mint egy angol így nincs viszonyítási alapom. Angolból már van középfokúm es felsőt akarok majd, de a diplomamahoz kell egy alapfok szóval menni annyira sokra első körben nem akarok vele menni, csak ne vesszen kárba a diplomám. Szóval először B1 érdekel mindenkepp.
2017. márc. 24. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!