Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hova tűntek a perfektül tudó...

Hova tűntek a perfektül tudó franciások?

Figyelt kérdés

Régebben volt itt kettő is, mostanában egyiket sem látom.

A francia nyelvvel kapcsolatos kérdésekre teljesen hibás vagy értelmetlen válaszok jönnek, és hiába a jóindulat, ha hiányzik a megfelelő tudás.

Az előbb olvastam egy egyszerű kis karácsonyi dal fonetikus leírását, tele van hibákkal.

Megúnták a kérdéseket?



2016. nov. 22. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Melegebb égtájakra mentek. Például Nizzaba. Vagyis Nice-be ahogy a francia mondja.
2016. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Addig jó, amíg nem okoskodnak itt (miközben nem sok mindent tudnak és elég sok hibás választ adnak hidd el)
2016. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, non comment.

2. hozzászóló, nagyon tévedsz, vagy nem tudsz franciául!

Hárman vagyunk itt egy francia tagozatos osztályból, mind a hárman jóformán az ő világos magyarázataiknak köszönhetjük, hogy javultak a jegyeink.

Én pl. tavaly úgy lettem ötös franciából, hogy elolvastam a világos magyarázatokat és tanácsokat, amik sokkal érthetőbbek voltak a tanárunk szövegénél.

Sajnáljuk is, hogy már nem járnak ide.

2016. nov. 23. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Interneten eleg sok anyag van mindenhez, Ja hogy lusta vagy rákeresni és inkább várod a választ? Egyszerűbb valóban 😂

Sose fogsz megtanulni egy idegen nyelven se rendesen

2016. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szó sincs lustaságról, nagyon tévedsz!

Azért szoktam erre az oldalra jönni, hogy olyan dolgokat kérdezzek meg, amiket máshol nem találok vagy nem értek.

Nagyon szeretem a francia nyelvet, most például beteg vagyok, mégis ezzel foglalkozom.

De már annyi pontatlan válasz vagy értelmetlen magyarázat jön a kérdéseinkre egy idő óta, hogy így tettem fel ezt a kérdést, hátha az érintettek is válaszolnak.

2016. nov. 23. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Én vagyok az egyik, aki általában aktívan válaszolt a franciás kérdésekre, meg Julianna is. Julianna nem tudom, hova tűnt, velem az a helyzet, hogy egyrészt elég sok a dolgom, ritkábban jövök fel GYK-ra, másrészt pedig kicsit meguntam az itteni francia iránti gyűlölködést. A jó válaszaim állandóan le lettek pontozva - sokszor 0-ra - , plusz kaptam a csodás beszólásokat is. Ezért már nem annyira figyelem a franciás kérdéseket, de persze változó, még mindig van, hogy válaszolgatok egy-kettőre. Csak aztán általában felhúzom magam a reakciók miatt.

De nagyon örülök, ha tudtunk segíteni többeteknek a válaszainkkal! Ha bármi kérdés felmerül benned/bennetek, írjatok rám nyugodtan privátban, szívesen segítek. És akkor kérdést se kell kiírni, elég priviben feltenni. :)

2016. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, kedves utolsó válaszoló, rád gondoltam, és Juliannára.

Úgy látszik, ő is megunta az érdemtelenül rossz értékeléseket, bár privátban néha válaszolt még egy ideig ő is.

De mostanában nem látom sehol.

Akiknek ez volt a céljuk, nem nektek ártottak, hanem azoknak, akik értelmes magyarázatokat és fordításokat kértek.

Hogy ezeknek a mocskoknak mit kívánok, azt nem tűri el a GyK nyomdafestéke, de jön még kutyára dér!

2016. nov. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!