Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciások! Aki csinált...

Franciások! Aki csinált francia közép szintű érettségit vagy tud jól franciául, az adjon nekem pár tanácsot. Ha tud. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy franciából szeretnék érettségizni de az alap órámon ( ez heti 3 óra) nem haladunk az anyaggal, csak a fakultáción ami heti 2 óra. Szerintem eléggé le vagyok maradva mind szókincsben mind nyelvtanban, értsd nyelvtani tudásom kiterjed a névelőkre, birtokos, perpozíciók, fokozás, passé compossé, impatfait,futur simple,future proche és passé récent. Be tudom ezt hozni otthoni tanulással az érettségig. Nyelvtanárhoz vagy nyelv suliba nem igazán tudok menni, de ha lesz rá lehetőségem megyek csak addig is haladni szeretnék. Tudnátok adni tippeket hogy milyen könyvből készüljek hogyan stb?

Bocsi, hogy hosszú lett köszönöm ha végig olvasod és válaszolsz. :)



#könyv #tanulás #francia #érettségi.felkészülés
2016. szept. 25. 09:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!