Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség angol feladatban?

Segítség angol feladatban?

Figyelt kérdés

Segítenétek ebben a kettő feladatban?

Nekem sehogy sem jön ki úgy ahogy kellene


[link]


[link]


2016. nov. 27. 20:11
1 2
 1/12 chtt ***** válasza:

szia, az elsőhöz itt a megoldás, melyik szót nem találtad meg?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

2016. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 chtt ***** válasza:

kettesnél gugli ferdítőbe ha beírod:


házas - egyedülálló

fiatalabb - idősebb

közeli - távoli

születés - halál


akkor kb. jó vagy -- ha az idősebb szót külön írod be, akkor kiadja a másik változatot, nem az "older"-t

egyébként erre mondanám, hogy kétfelé köthetem, de az elsőnél nem tudom mi az a _i_ (különben azt mondanám rá, hogy older) -- valaki nálam okosabb?

2016. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1.

1. Niece

2. Spinster

3. Widow

4. Groom

5. Bride

6. Godmother

7. Nephew

A valasz brother, de nem jon ki.


2.

A single

B elder/older

C distant

D death

2016. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 chtt ***** válasza:
a válasz wedding és kijön, amúgy meg gratulálok kedves #3, sokat segítettél a kérdezőnek azzal, hogy majdnem megoldottad helyette - ezek szerint feltételezed, hogy annyira gyenge, hogy még a gugli fordítóba sem tudja begépelni a szavakat :)
2016. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem erdemlem meg a gratulat, mert en nekem se jott ki. Kerdezo hiaba szotaroz, akkor sem jon ki a feladat.

A valasz nem lehet wedding. Csak ket sor ami kijon, 1. niece, 3. widow.

A widow o betujet vettem figyelembe,ezert jottem elo a brother-rel.

2016. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 chtt ***** válasza:
Megnézted a linket, amit beírtam? az utolsó hsz-ben ott a jó sorrend, ha beírja egymás alá a gugli ferdítőbe, gyönyörűen kiadja a szavakat (kipróbáltam, tegnap még működött - olyan segítséget nem adok, amit nem lehet használni) - aztán külön beírja a vőlegényt, mert a fiance persze nem jó, és megnézi, mit ad még ki... és voila, kijön a wedding :)
2016. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 chtt ***** válasza:
És ha már ilyen ügyik vagyunk - én is older/eldert mondanék, de mi a fityfene az older előtt az a három karakter? (_i_) Szerinted? Mer' én nem jöttem rá :(
2016. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Married - divorced
2016. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 chtt ***** válasza:
csúcs vagy, kedves #8! (annyira older/elderben gondolkodtam, hogy eszembe sem jutott, a marriednek is lehet két ellentetje)
2016. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tobbinek is van tobb mint egy, a megadott ellentetek. Bocsi, de szerintem a feladatok egy rakas szerencsetlenseg, meg a kinyomott formaja is.
2016. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!